Pomysł na urodziny dziecka

Urodziny dziecka są chyba najlepszą okazją dla rodziców do popisania się swoją kreatywnością oraz wyobraźnią. Minęły te czasy kiedy dziecięce urodziny były przede wszystkim okazją do spotkania towarzyskiego dla dorosłych. Młody solenizant i jego towarzysze zabaw do pełni szczęścia potrzebują atrakcji i na szczęście żyjemy w czasach, kiedy wybór atrakcji urodzinowych dla dzieci jest bardzo szeroki.

Dzieci powinny być albo angażowane w konkretne czynności, albo powinny mieć swobodę (kontrolowaną przez dorosłych) aby dać upust swojej energii. Z tego powodu bardzo popularne stało się zapraszanie gości do różnego rodzaju parku zabaw, wesołych miasteczek i innych, w pełni dostosowanych i bezpiecznych dla dzieci parków rozrywki. Niektóre z nich udostępniają także miejsce na postawienie tortu. W zależności od możliwości domowych, taki park rozrywki może przyjść również do solenizantów. Wynajem dmuchanego zamku, zatrudnienie profesjonalnych animatorów czy zorganizowanie kreatywnych warsztatów z gotowania czy rysowania – to tylko kilka pomysłów na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia.

Podobnie jest z najważniejszym daniem urodzinowym, czyli tortem. Istnieje tyle możliwości jego stworzenia ile jest samych dzieci. Kształt i zdobienia związane z ulubiona postacią z bajki lub komiksu, nawiązania do zainteresowań i hobby, spersonalizowany napis, a nawet wydruk zdjęcia dziecka na powierzchni ciasta.

Nasza cukiernia specjalizuje się w kreowaniu niezapomnianych i przede wszystkim pysznych tortów urodzinowych, wliczając w to bardzo indywidualne zamówienia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawieniu swoich potrzeb i oczekiwań.

Kategorie: