Trendy na przyjęcia weselne

Sztuka weselna, w bardzo szerokim rozumieniu tego określenia, ma długą tradycję. Jak każda tradycja przez lata ulegała modyfikacjom, ale pewne elementy bazowe od wielu lat są stałe. Biały kolor sukni ślubnej, ustalona paleta kolorystyczna kwiatów, wystrój sali weselnej. Nie inaczej wygląda to w przypadku tortów weselnych.

Ponadczasowe torty weselne to piętrowe białe torty, ewentualnie wpadające w kolor ecru, z eleganckimi zdobieniami z jadalnych pereł oraz złota. Od paru lat szczególnie popularne są torty rustykalne, z przyozdobieniem z suszonych lub prawdziwych kwiatów, czekoladowymi konstrukcjami przypominającymi korę. Do tego drewniany topper z datą ślubu, imionami Pary Młodej, lub podobiznami małżonków.

Dość sporo par młodych decyduje się na bardziej spersonalizowane torty, w nietypowych kolorach lub o nietypowych kształtach. Najważniejsze, aby ciasto było smaczne, a przyozdobienie współgrało z wystrojem sali i kolorystycznym motywem przewodnim.

Smak tortu weselnego może być dowolny i często jest uzależniony od preferencji smakowych Pary Młodej. Popularnym wyborem są klasyki, aby zagwarantować zadowolenie jak największej liczby gości. Wybierając tort piętrowy, można każde piętro tortu przeznaczyć na inny smak. Popularnym wyborem jest beza, owoce – często sezonowe – i nieśmiertelna czekolada.

Nasza cukiernia realizuje klasyczne zamówienia na tort weselny jak i te zupełnie oryginalne. Nie boimy się wyzwań! Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, z pewnością razem stworzymy coś wyjątkowego. Dowozimy gotowe torty na wyznaczone miejsce, w zależności odległości od oddziału.

Kategorie: